Ücretsiz Ekspertiz

ucretsiz-ekspertiz

Taşımacılık sektöründe ekspertiz hizmeti çok önemli bir unsurdur. Firma taşınacak mekânın ve eşyaların incelemesini yaparak sağlıklı bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Taşınma sürecini planlayan, verilecek uzman ekip, araç ve nakliyat hakkında her şeyi en ince ayrıntısına kadar belirleyen bir nevi muayene elemanıdır. Taşıma işleminin gidişatını belirleyen uzman ekip eksper olarak adlandırılır.

Evinizi taşıyacaksınız ve bu işin altından nasıl kalkacağınızı düşünüyorsunuz öyle değil mi? Haksızda sayılmazsınız. Ev taşımak maalesef zaman ve bütçe isteyen yorucu bir dönemdir. Evinizi taşımayı sizin yerinize yapabilecek güvenilir ve işinde uzman bir nakliye firması sizi bütün stresinizden arınmanıza yardımcı olacaktır.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat ekspertiz hizmetini ücretsiz bir şekilde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Firma bünyesindeki eksperlerimiz taşınma işlemi gerçekleşmeden önce taşınacak mekâna gelirler. Eksperlerimiz bir takım incelemeler yaptıktan sonra taşınacak eşyaların sayısını belirlemektedir. Eşyaların araçlara yüklenmesi işleminde kullanılacak olan yol üzerindeki imkânları en ince ayrıntısına kadar not alır. Buna göre asansör kullanılıp kullanılmayacağı konusu ile ilgili nakliyat firmamıza bilgi verir. Taşınacak eşyaya göre firmamız müşteriye kaç araç ve kaç eleman sağlayacağı konusu ile ilgili sizi bilgilendirmektedir. Taşınma süresi esnasında eksperlerimiz müşterilerimize destek vermektedir.

Eksperlerimiz taşınma süresince kullanılacak araç sayısından, ambalaj paketlerine, uzman ekip sayısından taşınma işlemine kadar birçok gideri ve ayrıntıyı analiz edip size rapor sunmaktadır. Sunulan fiyat teklifi ile birlikte sigorta poliçesini de müşteri kabul ederse taşınma işlemi gerçekleşmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz
5 (100%) 1 vote