Paketleme

Evden eve nakliyat işlemlerinde bazı eşyaların özel olarak paketlenmesi gerekmektedir. Bu iş ise profesyonellik ve tecrübe isteyen bir iştir. Evinizi taşınırken paketleme ve ambalajlamayı yapacak bireylerin açık bir şekilde işinde profesyonel, tecrübeli olması ve olabildiğince dikkatli olması gerekmektedir.

Evinizi taşırken önce eşyalarınız analiz edilir. Çünkü her eşyanın farklı paketleme şekilleri vardır. Kırılacak ve kırılmayacak eşyalar olarak belirtebiliriz bunları. Kırılabilecek türdeki mutfak eşyalarını ya da teknolojik eşyalarınızı firmamız tarafından getirilen ambalaj kağıtlarıyla ambalajlandıktan sonra bobilun denilen ince naylonlarla boşlukları ve araları doldurulmuş şekilde kolilenmektedir.

Bazı firmalar ambalaj kağıtları getirmek yerine gazete kağıdı getirmektedir. Bu nakliye firmalarına kesin bir dille itibar edilmemeli ve kesinlikle ambalaj kağıdı istenmelidir. Bu özel ambalaj kağıtları ile kolilenmiş olan kırılacak eşya statüsündeki mutfak ve teknolojik eşyalar güvenilir şekilde taşınmaktadır. Belirttiğimiz gibi her tür eşyanın farklı ambalajlanması ve kolilenmesi gerekmektedir.

Evinizdeki beyaz eşyalarınızı taşımak için ambalajlanması firmamız aracılığıyla yapılmaktadır. Firmaların battaniyeler ve karton gibi ambalaj malzemeleriyle beyaz eşyalarınızı paketlemelerine müsaade etmeyiniz. Beyaz eşyaların ambalajlanması için steril ve daha güvenilir ambalaj malzemeleri kullanılmalıdır. Bu konulara dikkat edilmediği takdirde eşyalarınıza büyük hasarlar gelebilmektedir. Bu yüzden de extra giderler cebinizden çıkmak zorunda kalabilir. O yüzden evinizi taşırken güvenilir nakliye firmalarını tercih ediniz.hizmetimiz çok daha kalitelidir taşıma öncesi taşınacak eşyalarınız kaliteli malzemeler ile ambalajlanmaktadır bu sayede elemanlarımız taşıma işi çok kaliteli bir taşıma hizmeti size sonacaktır değerli müşterilerimiz /0532 344 13 46

Paketleme
5 (100%) 1 vote